Exchange rates: 1 USD = 3.87 PLN; 1 EUR = 4.58 PLN [more...]
Language: polski english

 
 

E-mail this to friend

Add to basket

Inquire now

 

GALMET Sp. z o.o. Sp. K

Business type: Manufacturer
Business type: Importer, Exporter, Local market
Number of employees: 501 - 1000
Annual sales value: Euro 10.000.000 – 50.000.000
Established year: 1982
Categories:

Construction

Electronics, electrical engineering

Contact:
Inquire now
Firm Rank: star

company_photosGalmet to 38 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza najwyższej jakości, intuicyjne rozwiązania. Tworząc kompletne systemy grzewcze oferuje produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki, którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła, w kraju.
Najnowsze rozwiązania Galmet bazują na połączeniu najwyższej funkcjonalności i najlepszego designu. Od początku istnienia Galmet kładzie ogromny nacisk na tworzenie wyjątkowych produktów. Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze ale przede wszystkim wyznacza trendy rynku. Nieustannie starając się przewidywać potrzeby klientów w przyszłości.
Tworząc systemy grzewcze, w firmie Galmet, pracuje dziś dla Państwa ponad 700 specjalistów, na prawie 40 000 m2. Do dyspozycji klientów pozostaje sieć certyfikowanych, mobilnych instalatorów i serwisantów, którzy docierają do każdej gminy w kraju.
Profesjonalni doradcy pomagają wybrać produkty najlepiej spełniające oczekiwania użytkowników i doradzają w pozyskaniu dotacji na ich zakup.
Priorytet to stałe podnoszenie komfortu użytkowania urządzeń. Doskonałość to jednak nie tylko parametry urządzeń. To również jego wartości – obietnica tego, że nigdy nie zawiedziemy naszych klientów, zawsze będziemy pomocni i dostępni, a nasze produkty w standardzie będą miały najlepszą jakość. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w nowym haśle marki Galmet: TWORZYMY RZECZY MĄDRE.
     
 

Address data

Street:Raciborska 36
City:Głubczyce
Postal code:48-100
Region:Opole
Country:Poland
Phone: +48 77 4034500
Fax: +48 77 4034599

Internet

Website:www.galmet.com.pl
Presentation:www.ppuh-galmet.maxtrader.pl

Contact person

Name and Surname: Sławomir Ociepa
Mobile: +48 600901925
Inquire now